Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Projekty


  PROGRAM DLA SZKÓŁ.  SZKLANKA MLEKA
     ELEKTROŚMIECI

MAŁE DZIECI - DUŻE SZANSE


OTWORZYĆ ŚWIAT


Aktualnie online

ˇ Gości online: 1

ˇ Użytkowników online: 0

ˇ Łącznie użytkowników: 45
ˇ Najnowszy użytkownik: AndrzejPn

Niezwkłe spotkanie w Steblowie

W ramach projektu pt. „Otworzyć świat”, Działania 9.5 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, współfinansowanego z Europejskich Funduszy Społecznych, 30 kwietnia w Publicznej Stowarzyszeniowej Szkole Podstawowej w Steblowie odbyło się niezwykłe spotkanie. Miało ono na celu poinformowanie mieszkańców wsi o prowadzonych działaniach w ramach programu. Mieszkańcy uczestniczyli w prezentacji multimedialnej przygotowanej przez panią Annę Jankowiak. Przeprowadzona została druga rekrutacja oraz wyłonieni beneficjenci ostateczni do realizacji najbliższych zadań, a mianowicie malowania porcelany oraz wyjazdu do Tułowic na wypalanie porcelany, a także wycieczki do Zakopanego zaplanowanej na czerwiec.

W ramach projektu mieszkańcy Steblowa mieli już możliwość uczestniczenia w warsztatach kroszonkarskich oraz wycieczce jednodniowej do Chorzowa.
Przy okazji spotkania uczniowie klasy IV i VI zaprezentowali przybyłym mieszkańcom wsi, także rodzicom, przygotowany apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Ten niezwykły apel wprowadził mieszkańców Steblowa oraz grono pedagogiczne, a także samych uczniów w podniosły, patriotyczny nastrój.


Elwira Mazurek

Wygenerowano w sekund: 0.12
18,630,829 unikalne wizyty