Szkoła
• Dyrekcja
• Grono Pedagogiczne
• Pracownicy
• Historia szkoły
• Historia zatrudnienia
• O szkole
• Prezentacje o szkole
• Samorząd Uczniowski
• Procedury szkolne
• Regulaminy szkolne
• Statut szkoły
• Koncepcja pracy szkoły
• Program wychowawczo-profilaktyczny
• Kryteria oceniania
• Biblioteka
• Certyfikaty
• Grono Pedagogiczne
• Pracownicy
• Historia szkoły
• Historia zatrudnienia
• O szkole
• Prezentacje o szkole
• Samorząd Uczniowski
• Procedury szkolne
• Regulaminy szkolne
• Statut szkoły
• Koncepcja pracy szkoły
• Program wychowawczo-profilaktyczny
• Kryteria oceniania
• Biblioteka
• Certyfikaty
Uczniowie
Rodzice
Logowanie
Projekty
  PROGRAM DLA SZKÓŁ.
  SZKLANKA MLEKA
     ELEKTROŚMIECI
MAŁE DZIECI - DUŻE SZANSE
OTWORZYĆ ŚWIAT
Aktualnie online
ˇ Gości online: 1
ˇ Użytkowników online: 0
ˇ Łącznie użytkowników: 45
ˇ Najnowszy użytkownik: AndrzejPn
ˇ Użytkowników online: 0
ˇ Łącznie użytkowników: 45
ˇ Najnowszy użytkownik: AndrzejPn
Zakończenie projektu
Udział w projekcie edukacji regionalnej „Janko Muzykant” 2015 organizowany przez MDK Opole zakończył się.
Wyjazd do Muzeum Wsi Opolskiej w Bierkowicach oraz zwiedzanie zabytków Opola bardzo dzieciom się podobały.
W ramach projektu nasi uczniowie przystąpili do konkursu zdobywając wyróżnienia.
Dnia 10 czerwca w MDK w Opolu odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród
Laureatami konkursu plastycznego pn. „Zabytki Opola” zostali:
• Magdalena Moritz
• Julia Gregarek
• Nikola Siebler
• Sylwia Gabor
• Julia Milewska
• Anastazja Perechrestiuk
• Patryk Szafarczyk
• Łukasz Jaszkowic
• Robert Polok
• Piotr Miszke
• Grzegorz Anioł
Laureatem konkursu rodzinnego pn. „Ginące zawody” został:
• Florian Friedla
Wyjazd do Muzeum Wsi Opolskiej w Bierkowicach oraz zwiedzanie zabytków Opola bardzo dzieciom się podobały.
W ramach projektu nasi uczniowie przystąpili do konkursu zdobywając wyróżnienia.
Dnia 10 czerwca w MDK w Opolu odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród
Laureatami konkursu plastycznego pn. „Zabytki Opola” zostali:
• Magdalena Moritz
• Julia Gregarek
• Nikola Siebler
• Sylwia Gabor
• Julia Milewska
• Anastazja Perechrestiuk
• Patryk Szafarczyk
• Łukasz Jaszkowic
• Robert Polok
• Piotr Miszke
• Grzegorz Anioł
Laureatem konkursu rodzinnego pn. „Ginące zawody” został:
• Florian Friedla