ˇ Użytkowników online: 0

ˇ Łącznie użytkowników: 45
ˇ Najnowszy użytkownik: AndrzejPn

Liga pływacka

20 maja na krytej pływalnie Delfin w Krapkowicach odbyło się już ostatnie spotkanie Międzyszkolnej Ligi Pływackiej, w której tradycyjnie udział wzięli uczniowie naszej szkoły. Szósty i ostatni start wpłynął motywująco na naszych wychowanków.
Marta Krasowska wygrała po raz szósty w wyścigu na 25 metrów stylem dowolnym odnosząc zwycięstwo we wszystkich startach w swojej kategorii wiekowej, co nie udało się nawet starszym koleżankom. Nasza mistrzyni zajęła również 4 miejsce w stylu grzbietowym, z niewielką stratą do podium. Wiktoria Bauch zajmując drugie miejsce w stylu klasycznym dołożyła 25 pkt do ogólnej klasyfikacji. Swoją dobrą formę utrzymała najmłodsza nasza reprezentantka Natalka Nogaj, która zajęła drugie miejsce. Podium wywalczył również Piotr Miszke w stylu klasycznym zajmując 3 miejsce. Największą sensację sprawił jednak Florian Friedla, który po długiej walce w poprzednich edycjach, w kończącej tegoroczne zmagania uczniów w pływaniu wywalczył drugie miejsce w stylu grzbietowym.
Łącznie, aż 25 uczniów ze wszystkich klas SPSP Steblów, brało udział w zakończonej Lidze Pływackiej. Wszystkim należą się brawa i podziękowania za godne reprezentowanie szkoły. Teraz już tylko czekamy na oficjalne wyniki, które wkrótce przekażemy.