Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Projekty


  PROGRAM DLA SZKÓŁ.  SZKLANKA MLEKA
     ELEKTROŚMIECI

MAŁE DZIECI - DUŻE SZANSE


OTWORZYĆ ŚWIAT


Aktualnie online

ˇ Gości online: 1

ˇ Użytkowników online: 0

ˇ Łącznie użytkowników: 45
ˇ Najnowszy użytkownik: AndrzejPn

Witaj szkoło

Ahoj szkoło!

Ahoj pierwsza klasa!Minęły wakacje. Nauczyciele i uczniowie wrócili do szkoły wypoczęci i zrelaksowani. Po uroczystej mszy świętej wszyscy przybyli do świeżo wyremontowanej pachnącej czystością szkoły.

Nauczycieli, uczniów i ich rodziców powitała pani dyrektor B.Freiedla. Życzyła wszystkim energii, sukcesów w nowym roku szkolnym, wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia wytyczonych celów. Dyrektor szkoły przedstawiła nauczycieli i wychowawców klas. Prawdziwymi bohaterami tego dnia byli pierwszoklasiści, którzy 1 września 2009 roku rozpoczęli edukację w nowej szkole . klasa I liczy 16 osób , a ich wychowawczynią jest p. Elżbieta Dropek. To pod jej przewodnictwem nasi "pierwszacy" będą poznawać świat, pokonując oceany wiedzy. Otrzymali nawet bilety na tę podróż. Pierwszoklasistów powitali ci, którzy niedawno sami byli w tej roli-czyli drugo i trzecioklasiści. druga klasa , by osłodzić im pierwsze dni w szkole przygotowała słodkie upominki, zaś klasa trzecia wystąpiła ze wspaniałym programem artystycznym. Przypłynęli łodzią z piosenkami na ustach i zaprosili pierwszaków do wspaniałej podróży, której celem jest zdobywanie wiedzy.

Rodzice naszych pierwszaków nie zawiedli- były rogi obfitości. To juz tradycja, bez której nikt nie wyobraża sobie startu w życie szkolne. Były uśmiechy, łzy wzruszenia i przysięga, która gwarantowała, że będą starać się zostać dobrymi uczniami, wspaniałymi kolegami i wartościowymi ludźmi.

W tym dniu miała również miejsce ważna uroczystość. Zarząd Stowarzyszenia, dyrekcja szkoły, rodzice, nauczyciele i uczniowie pożegnali odchodzącą na emeryturę nauczycielkę naszej szkoły p.Irenę Badek. Dyrektor szkoły przypomniała, iż p. Irena przepracowała w naszej szkole 40 lat. Oddana szkole, uczniom, zawsze solidna, świetnie przygotowana do pracy, kompetentna. Szkole i dzieciom oddała serce. Wychowała i przygotowała do dorosłego życia wiele pokoleń uczniów, którzy do dzisiaj pamiętaj o niej.

Były kwiaty, upominki no i łzy wzruszenia. To bardzo ważny dzień dla szkoły i pani Ireny Badek- nauczycielki nauczania początkowego.

Pani Ireno!

Dziękujemy serdecznie Pani za te 40 lat

Po uroczystym pożegnaniu uczniowie udali się do klas na spotkanie z wychowawcami.

Rok szkolny 2009/2010

rozpoczął się

[G.Szampera]

Wygenerowano w sekund: 0.14
20,800,173 unikalne wizyty