Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Projekty


  PROGRAM DLA SZKÓŁ.  SZKLANKA MLEKA
     ELEKTROŚMIECI

MAŁE DZIECI - DUŻE SZANSE


OTWORZYĆ ŚWIAT


Aktualnie online

ˇ Gości online: 2

ˇ Użytkowników online: 0

ˇ Łącznie użytkowników: 45
ˇ Najnowszy użytkownik: AndrzejPn

Zakończenie roku szkolnego 2008/2009

Zakończenie roku szkolnego 2008/200919 czerwca 2009 to dzień, na który czekali i uczniowie i nauczyciele. Właśnie rozpoczęły się wakacje. Zgodnie z istniejącą w naszej szkole tradycją klasa V żegnała klasę VI, a klasa VI-absolwenci pożegnali się z młodszymi kolegami, nauczycielami, pracownikami szkoły. Były wiersze, piosenki, upominki, kwiaty.


Ten ważny dla uczniów dzieci rozpoczęto mszą świętą poprowadzoną przez ks.H.Pocześnioka, który życzył wszystkim wspaniałych wakacji. Następnie uczniowie, nauczyciele, rodzice i zaproszenie goście uczestniczyli w akademii, przygotowanej przez klasy VI i V pod kierunkiem p.Elżbiety Dropek oraz p.Anny Jankowiak. Kolejnym punktem było wystąpienie p.dyrektor SPSP- p.B.Friedla, która podsumowała mijający rok szkolny. Okazał się dla nas szczególny. Szkoła uplasowała się na II miejscu w gminie, uzyskując w sprawdzanie kompetencji po klasie szóstej średnią lepszą niż średnia województwa i powiatu.


Gratulujemy absolwentom!!!!


W dalszym ciągu akademii p.dyrektor wręczyła świadectwa wyróżniającym się w nauce i zachowaniu uczniów. Najlepszymi okazali się:


Rafał Kaufman- średnia 5,1

Dominik Glinka - średnia 4,91

Dominika Rzonsa - średnia 4,83

Katarzyna Kolenda- średnia 4,81

Martin Jaszkowic - średnia 4,75Wymienione osoby otrzymały też dyplomy i nagrody książkowe. Wyróżnieni zostali również Michał Leśniak - klasa II, Anna Koszyk i Piotr Gabor - klasa III,
Michaela Wit - klasa IV za wzorową frekwencję. Dyrektor szkoły uhonorował również rodziców uczniów klasy VI za zaangażowanie w życie szkoły i przyznał im tytuł "Przyjaciela Szkoły".

Koniec roku szkolnego to również okazja do przyznania nagród za sukcesy sportowe, działalność społeczną, konkursy. Nagrodzeni zostali również uczniowie najlepiej pracujący w sklepiku szkolnym. PUCHAR DYREKTORA - za najwyższą średnią otrzymuje klasa VI uzyskując średnią 4,09.

Opiekunowie Samorządu Szkolnego podsumowali całoroczny konkurs na najlepszą i najczyściejszą klasę. Zwyciężyła kl.II (wych.p.E.Szczerba), która otrzymała nagrodę - zestaw do prac plastycznych.

A. Jankowiak

Wygenerowano w sekund: 0.12
21,046,276 unikalne wizyty