Projekty






  PROGRAM DLA SZKÓŁ.



  SZKLANKA MLEKA












     ELEKTROŚMIECI





MAŁE DZIECI - DUŻE SZANSE


OTWORZYĆ ŚWIAT


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

ˇ Gości online: 1

ˇ Użytkowników online: 0

ˇ Łącznie użytkowników: 45
ˇ Najnowszy użytkownik: AndrzejPn

Osiągnięcia

OSIĄGNIĘCIA 2018/2019



     Uczniowie z najwyższą średnią ocen w szkole:
Emilia Matysek - 5,67
Zuzanna Dombek - 5,53
Karolina Hajduk - 5,46
Natalia Nogaj - 5,25
Hubert Bauch - 5,17
Laura Kaufman - 5,08
Weronika Wit - 5,07
Wiktoria Kopiec - 5,0
Agata Osiewacz - 5,17
Karolina Bauch - 5,15
Laura Dwernicka - 5,0
Florian Friedla - 5,05
Anastasiia Perekhrestiuk - 5,0


    ETAP WOJEWÓDZKI
  • Wojewódzki Konkurs J. Niemieckiego - opiekun mgr B. Friedla -
    finalista - Florian Friedla

    ETAP POWIATOWY
  • Unihokej chłopców - opiekun mgr A. Gondek -
    III miejsce - Pascal Namysło, Hubert Bauch, Jakub Osiewacz, Ireneusz Trafalski, Daniel Kaufmann, Paweł Miczka, Oliwer Chudala

    ETAP GMINNY
  • Wojewódzki Konkurs J. Niemieckiego - opiekun mgr B. Friedla -
    - V miejsce - Patryk Witt
  • Krapkowicki Konkurs J. Angielskiego - opiekun mgr D. Ernst / mgr P. Żabska -
    II miejsce - Oliwer Smiech
  • Konkurs Recytatorski w J. Niemieckim – opiekun mgr E. Dropek -
    wyróżnienie - Karolina Hajduk
  • Szkolna Liga Pływacka- opiekun mgr A. Gondek -
    - I miejsce w ogólnej klasyfikacji klas III-IV - styl dowolny - N. Nogaj
    - I miejsce w ogólnej klasyfikacji klas III-IV - styl grzbietowy - N. Nogaj
    - II miejsce w ogólnej klasyfikacji klas III-IV – styl dowolny - L. Kaufman
    - II miejsce w ogólnej klasyfikacji klas III-IV – styl grzbietowy - L. Kaufman
    - II miejsce w ogólnej klasyfikacji klas VII-VIII – styl dowolny - M. Krasowska
  • Lekkoatletyka - opiekun mgr Adam Gondek
    - IX miejsce – L. Dwernicka (bieg na 100 m)
    - VI miejsce – L. Dwernicka (bieg na 600 m)
    - XI miejsce – F. Friedla (skok w dal)
  • Piłka nożna dziewcząt - opiekun mgr Adam Gondek
    - II miejsce drużynowo: K. Gabor, M. Goińska, J. Golombek, L. Kaufman, W. Kopiec, E. Matysek, E. Miczka, E. Myschi, N. Nogaj, Z. Rusin, K. Tomala, K. Wit, W. Wit.
    - III miejsce (halowa) drużynowo: K. Gabor, J. Golombek, L. Kaufman, W. Kopiec, E. Matysek, E. Miczka, E. Myschi, Z. Rusin, K. Tomala, W. Wit.

    KONKURS MIĘDZYSZKOLNY
  • Konkurs Matematyczny im. T. Knysza - opiekun: mgr Jolanta Solus
    II miejsce – Zuzanna Dombek, Patryk Szafarczyk
  • Niemieckojęzyczny Przegląd Teatralny - opiekun mgr B. Friedla / mgr E. Dropek
    - występ drużynowo: F. Friedla, A. Perekhrestiuk, D. Szcześniak, P. Witt, P. Socha, Z. Dombek
  • „Znana i Nieznana Poezja Patriotyczna” – opiekun – mgr Joanna Mielczarek
    - I miejsce - Zuzanna Rusin
    - II miejsce - Zuzanna Dombek
  • Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”
    wyróżnienie - Zuzanna Dombek

    UCZEŃ ROKU
    miejsce I - Karolina Hajduk - złoty medal
    miejsce II - Emilia Matysek - srebrny medal
    miejsce III - Zuzanna Dombek - brązowy medal


    OSIĄGNIĘCIA 2017/2018



         Uczniowie z najwyższą średnią ocen w szkole:
    Zuzanna Dombek - 5,46
    Marta Krasowska - 5,30
    Karolina Hajduk - 5,15
    Anastasiia Perekhrestiuk - 5,13
    Wiktoria Kopiec - 5,08
    Weronika Wit - 5,08
    Agata Osiewacz - 5,08
    Florian Friedla - 5,06


        ETAP WOJEWÓDZKI
  • Wojewódzki Konkurs J. Niemieckiego - opiekun mgr B. Friedla -
    finalista - Florian Friedla

    ETAP POWIATOWY
  • Unihokej chłopców - opiekun mgr A. Gondek -
    III miejsce - Pascal Namysło, Hubert Bauch, Jakub Osiewacz, Ireneusz Trafalski, Daniel Kaufmann, Paweł Miczka, Kewin Socha, Adrian Goldmann
  • Lekkoatletyka- opiekun mgr A. Gondek -
    VII miejsce w pchnięciu kulą - Kewin Socha

    ETAP GMINNY
  • Krapkowicki Konkurs J. Angielskiego - opiekun mgr D. Ernst / mgr P. Żabska -
    III miejsce - Emilia Matysek
  • Konkurs Recytatorski w J. Niemieckim – opiekun mgr E. Dropek -
    I miejsce - Karolina Hajduk
    III miejsce - Wiktoria Kopiec
  • Konkurs Recytatorski w J. Niemieckim – opiekun mgr B. Friedla -
    III miejsce - Laura Kaufman
    wyróżnienie - Emilia Matysek
  • Szkolna Liga Pływacka- opiekun mgr A. Gondek -
    II miejsce w ogólnej klasyfikacji dziewcząt - Marta Krasowska,

  • Konkurs Fotograficzny „Sekrety Przyrody” w ramach projektu RCRE „Młodzi Odkrywcy Sekretów” w kategorii „Cztery żywioły” dla klas IV-VI
    I miejsce –Zuzanna Dombek
    Wyróżnienie – Kamila Torka
  • Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”
    wyróżnienie - Zuzanna Dombek

    UCZEŃ ROKU
    miejsce I - Zuzanna Dombek - złoty medal
    miejsce II - Marta Krasowska - srebrny medal
    miejsce III - Karolina Hajduk - brązowy medal


    OSIĄGNIĘCIA 2016/2017


         Uczniowie z najwyższą średnią ocen w szkole:
    Maciej Jazłowiecki - 5,41
    Zuzanna Dombek - 5,15
    Marta Krasowska - 5,15
    Karolina Hajduk - 5,08
    Florian Friedla - 5,08

    ETAP POWIATOWY
  • bieg na 1500m - opiekun mgr Adam Gondek - V miejsce i awans do etapu woj. - Florian Friedla
  • Unihokej chłopców - opiekun mgr Adam Gondek - IV miejsce

    ETAP GMINNY
  • Wojewódzki Konkurs J. Niemieckiego - opiekun mgr B. Friedla - II miejsce - Florian Friedla
    - II miejsce - Patryk Witt
  • Wojewódzki Konkurs J. Angielskiego - opiekun mgr D. Ernst - I miejsce - Maciej Jazłowiecki
  • Konkurs Recytatorski w J. Niemieckim – opiekun mgr E. Dropek / mgr B. Friedla
    - wyróżnienie i kwalifikacje do etapu rejonowego - Karolina Hajduk i Florian Friedla

  • Szkolna Liga Pływacka- opiekun mgr Adam Gondek -
    I miejsce w ogólnej klasyfikacji dziewcząt I-II - Natalia Nogaj,
    II miejsce w ogólnej klasyfikacji dziewcząt V-VI- Marta Krasowska,
    I miejsce w ogólnej klasyfikacji chłopców V-VI- Patryk Socha
    II i III miejsce w czwartej i szóstej kolejce ligi pływackiej - Laura Dwernicka

    UCZEŃ ROKU
    miejsce I - Maciej Jazłowiecki - złoty medal 158 pkt
    miejsce II - Karolina Hajduk - srebrny medal 148 pkt
    miejsce III - Karolina Bauch - brązowy medal 143 pkt


    OSIĄGNIĘCIA 2015/2016


         WYNIK NA SPRAWDZIANIE po klasie VI
  • 70,0 % - II miejsce w gminie Krapkowice


         Uczniowie z najwyższą średnią ocen w szkole:
    Anna Miszke - 5,50
    Maciej Jazłowiecki – 5,23
    Zuzanna Dombek - 5,17
    Marta Krasowska -5,17

    ETAP POWIATOWY
  • Unihokej - opiekun mgr Adam Gondek - II miejsce - G. Anioł, P. Miszke, F. Friedla, P. Szafarczyk, K. Socha, D. Szcześniak, J. Macion, A. Goldmann, P. Socha.

    ETAP GMINNY
  • Wojewódzki Konkurs J. Niemieckiego - opiekun mgr B. Friedla - II miejsce - A. Miszke
  • Wojewódzki Konkurs J. Angielskiego - opiekun mgr D. Ernst - III miejsce - M. Jazłowiecki
  • Konkurs Recytatorski w J. Niemieckim kl. IV-VI – opiekun mgr B. Friedla - III miejsce - F. Friedla
  • Konkurs Recytatorski w J. Niemieckim kl. I-III – opiekun mgr E. Dropek - I miejsce - J. Jazłowiecki, I miejsce - K. Hajduk
  • Tenis stołowy dziewcząt- opiekun mgr Adam Gondek - I miejsce - A. Nikiel, W. Bauch, P. Jaszkowic.
  • Szkolna Liga Pływacka- opiekun mgr Adam Gondek -
    I miejsce w ogólnej klasyfikacji - M. Krasowska (m-ce I, m-ce I, m-ce I, m-ce I, m-ce I, m-ce I) - styl dowolny,
    II miejsce w ogólnej klasyfikacji - W. Bauch (m-ce I, m-ce III, m-ce III, m-ce II, m-ce II, m-ce II) - styl klasyczny,
    III miejsce w ogólnej klasyfikacji - P. Miszke (m-ce I, m-ce II, m-ce III) - styl klasyczny,
    - N. Nogaj (m-ce I, m-ce II) - styl dowolny,
    - P. Socha (m-ce III) - styl dowolny,
    - F. Friedla (m-ce III) - styl grzbietowy,
    - M. Krasowska (m-ce II , m-ce III, m-ce III) - grzbietowy.

  • Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Lingua - j. niemiecki - laureat I stopnia - Florian Friedla

    ETAP MIĘDZYSZKOLNY
  • Konkurs Piosenki Obcojęzycznej - opiekun mgr D. Ernst - I miejsce - Z. Dombek i W. Kopiec

    UCZEŃ ROKU
    miejsce I - Anna Miszke
    miejsce II - Maciej Jazłowiecki
    miejsce III - Zuzanna Dombek

    OSIĄGNIĘCIA 2014/2015


         WYNIK NA SPRAWDZIANIE po klasie VI
  • 67,4 % - III miejsce w gminie Krapkowice

         Uczniowie z najwyższą średnią ocen w szkole:
    Kinga Kulig - 5,31
    Anna Miszke – 5,23
    Maciej Jazłowiecki - 5,08
    Marcelina Szafarczyk - 5,08

    ETAP POWIATOWY
  • Konkurs wiedzy religijnej - opiekun mgr Justyna Suchy - III miejsce –Kinga Kulik - została laureatem na etapie diecezjalnym
  • Tenis stołowy - opiekun mgr Adam Gondek - III miejsce –Wiktoria Czyż, Magdalena Moritz
  • Lekkoatletyka - opiekun mgr Adam Gondek - II miejsce –Wiktoria Czyż, II miejsce –Łukasz Jaszkowic, III miejsce - Magdalena Moritz

    ETAP GMINNY
  • Lekkoatletyka - opiekun mgr Adam Gondek - II miejsce –Wiktoria Janecka, II miejsce –Łukasz Jaszkowic, Florian Friedla, Robert Polok, Piotr Miszke, V miejsce - Julia Gregarek, V miejsce - Łukasz Jaszkowic
  • Zawody pływackie - opiekun mgr Adam Gondek - I miejsce –Marta Krasowska, II miejsce –Łukasz Jaszkowic, II miejsce –Nikola Wroza, III miejsce - Piotr Miszke


    UCZEŃ ROKU
    miejsce I - Anna Miszke
    miejsce II - Maciej Jazłowiecki
    miejsce III - Kinga Kulik

    OSIĄGNIĘCIA 2013/2014


         WYNIK NA SPRAWDZIANIE po klasie VI
  • 29,0 pkt. - I miejsce w gminie Krapkowice

        ETAP WOJEWÓDZKI
  • finalista Wojewódzkiego Konkursu J. Niemieckiego - Karolina Miszke
  • finalista Wojewódzkiego Konkursu J. Angielskiego - Karolina Miszke

    ETAP POWIATOWY
  • Lekkoatletyka - opiekun mgr I. Czapczyk / B. Łopuszyńska - II miejsce –Wiktoria Czyż
    - III miejsce - Karolina Miszke

    ETAP GMINNY
  • Konkurs Recytatorski w J. Niemieckim – opiekun mgr B. Friedla - II miejsce - Florian Friedla
  • Konkurs Recytatorski w J. Niemieckim – opiekun mgr E. Dropek - III miejsce - Maciej Jazłowiecki
  • Wojewódzki Konkurs J. Niemieckiego - opiekun mgr B. Friedla - I miejsce - Karolina Miszke
    - III miejsce - Laura Petzuch
  • Wojewódzki Konkurs J. Angielskiego - opiekun mgr D. Ernst - II miejsce - Karolina Miszke
  • Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy - opiekun mgr J. Jaszczułt - III miejsce - Karolina Miszke
  • Biegi Przełajowe - opiekun mgr I. Czapczyk - V miejsce - Magdalena Moritz
  • Lekkoatletyka - opiekun mgr I. Czapczyk / B. Łopuszyńska - II miejsce - Florian Friedla
    - IV miejsce - Magdalena Moritz
  • Konkurs J. Angielskiego - opiekun mgr D. Ernst - I miejsce - Maciej Jazłowiecki

    ETAP MIĘDZYSZKOLNY
  • Zawody pływackie – opiekun mgr I. Czapczyk / mgr B. Łopuszyńska - I miejsce – Marta Krasowska, - II miejsce – Anna Miszke, - III miejsce - Kinga Kulik, - I miejsce – Piotr Miszke, - II miejsce – Patryk Wiesnere, - III miejsce - Piotr Miszke
  • Konkurs Kolęd i Pastorałek - opiekun mgr E. Szczerba - I – Zuzanna Dombek, I miejsce -Florian Friedla


    UCZEŃ ROKU
    miejsce I - Kinga Kulik
    miejsce II - Karolina Miszke
    miejsce III - Anna Miszke

    OSIĄGNIĘCIA 2012/2013


         WYNIK NA SPRAWDZIANIE po klasie VI
  • 24,8,0 pkt. - III miejsce w gminie Krapkowice

        ETAP WOJEWÓDZKI
  • finalista Konkursu Recytatorskiego w J. Niemieckim - Dominik Moritz
  • finalista Wojewódzkiego Konkursu Lekkoatletycznego - Michał Leśniak

    ETAP POWIATOWY
  • Konkursie Recytatorski J. Niemieckiego - opiekun mgr E. Dropek - V miejsce – Dominik Moritz
  • Lekkoatletyka - opiekun mgr I. Czapczyk - II miejsce - Michał Leśniak

    ETAP GMINNY
  • Lekkoatletyka - opiekun mgr I. Czapczyk - V miejsce - Adam Gregarek
  • Konkurs Recytatorski w J. Niemieckim – opiekun mgr B. Friedla - I miejsce - Piotr Miszke
  • Konkurs BRD - opiekun mgr E. Pawliczek - III miejsce – drużynowo – Borys Kopeć, Dominik Moritz, Michał Leśniak
  • Konkurs J. Niemieckiego - opiekun mgr E. Dropek - II miejsce - Michał Leśniak
  • Konkurs J. Angielskiego - opiekun mgr D. Ernst - II miejsce - Michał Leśniak
  • Konkurs Matematyczny - opiekun mgr J. Solus - II miejsce - Dominik Moritz
  • Mały Olimpijczyk - opiekun mgr I. Czapczyk - III miejsce drużynowo – Wiktoria Bauch, Wiktoria Czyż, Sylwia Gabor, Wiktoria Janecka, Magdalena Moritz, Kinga Kulik, Julia Milewska, Julia Gregarek

    ETAP MIĘDZYSZKOLNY
  • Konkurs Grafiki Komputerowej – opiekun mgr A. Wilim „Pisanka Wielkanocna” – I miejsce – Magdalena Moritz, - II miejsce – Anna Miszke, Robert Polok, - III miejsce - Piotr Miszke
  • Konkurs J. Niemieckiego - opiekun mgr B. Friedla - I miejsce – Anna Miszke - III miejsce – Kamila Torka
  • Konkurs Wiedzy o Bł. J.P. II - opiekun mgr J. Suchy - II miejsce drużynowo – Beata Gregarek, Mateusz Rakowski, Marta Kulik, Sylwia Gabor
  • Niemieckojęzyczny Przegląd Teatralny - opiekun mgr B. Friedla - II miejsce drużynowo – Anna Miszke, Piotr Miszke, Florian Friedla, Nikola Wroza, Karolina Miszke, Laura Petzuch, Magdalena Moritz, Robert Polok, Łukasz Jaszkowic

    UCZEŃ ROKU
    kl. IV - Kinga Kulik
    kl. V - Karolina Miszke
    kl. VI - Michał Leśniak

    OSIĄGNIĘCIA 2011/2012


         WYNIK NA SPRAWDZIANIE po klasie VI
  • 24,0 pkt. - II miejsce w gminie Krapkowice

    Etap powiatowy
    • II miejsce w konkursie BRD drużynowo- Dominik Moritz, Borys Kopeć, Michał Leśniak
    • III miejsce w konkursie BRD - Borys Kopeć

    Etap gminny
    • I miejsce w konkursie "Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego"- Dominik Moritz, Borys Kopeć, Michał Leśniak
    • II miejsce konkursie pożarniczym - Borys Kopeć
    • IV miejsce w konkursie technicznym - Borys Kopeć

    UCZEŃ ROKU
    kl. IV - Karolina Miszke
    kl. V - Michał Leśniak
    kl. VI - Anna Koszyk

    OSIĄGNIĘCIA 2010/2011


         WYNIK NA SPRAWDZIANIE po klasie VI
  • 22,4 pkt. -VII miejsce w gminie Krapkowice


    Etap wojewódzki
    • finalista konkursu Języka Niemieckiego - Rafał Kaufman
    • Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Mistrzostwa Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Wędkarstwie Spławikowym: A. Nikiel - I miejsce M. Czapczyk, A.Nikiel -III miejce drużynowo

    Etap powiatowy
    • I miejsce w konkursie j.niemieckiego - Rafał Kaufman
    • I miejsce w konkursie recytatorskim w j.niemieckim - Rafał Kaufman
    • II miejsce w konkursie BRD - Marcin Polok
    • III miejsce w konkursie BRD drużynowo- Marcin Polok, Patryk Schneider, Rafał Kaufman
    • III miejsce w pchnięciu kulą- Sandra Faber

    Etap gminny
    • I miejsce w konkursie j.niemieckiego - Rafał Kaufman
    • I miejsce w konkursie recytatorskim w j.niemieckim - Nikola Wysoki
    • I miejsce w konkursie technicznym - Katarzyna Kolenda
    • I miejsce w konkursie "Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego"- Katarzyna Kolenda, Marcin Polok, Sandra Faber
    • II miejsce w pchnięciu kulą- Sandra Faber
    • I miejsce konkurs "Śląskie Beranie" - Sandra Faber
    • IV miejsce w konkursie recytatorskim w j.niemieckim - Dominik Moritz
    • V miejsce w konkursie recytatorskim w j.niemieckim - Rafał Kaufman

    Etap międzyszkolny
    • I miejsce (drużynowo) konkurs "Nałogom powiedz NIE" -D.Moritz, B.Gregarek, R.Kaufman, M.Polok

    UCZEŃ ROKU
    kl. IV - Michał Leśniak
    kl. V - Anna Koszyk
    kl. VI - Magdalena Gregarek

    OSIĄGNIĘCIA 2009/2010


         WYNIK NA SPRAWDZIANIE po klasie VI
  • 25,8 pkt. - IV miejsce w gminie Krapkowice

    Etap wojewódzki
    • finalista konkursu Języka Niemieckiego - Rafał Kaufman
    • finalista konkursu Języka Niemieckiego - Dominik Glinka
    • 8 miejsce w zawodach wędkarskich - Patryk Hellmann
    • 23 miejsce w zawodach wędkarskich - Rafał Raimann
    • V miejsce w Czwórboju LA -Martin Jaszkowic, Patryk Hellmann, Patryk Mitula, Michał Szczepanek, Patryk Schneider, Rafał Kaufman
    • V miejsce w półfinałach Wojewódzkich w Unihokeju -Martin Jaszkowic, Patryk Hellmann, Patryk Mitula, Michał Szczepanek, Patryk Schneider, Rafał Kaufman, Dominik Glinka, Marcin Polok, Michał Kostka, Sandra Faber, Nikola Wysoki, Magdalena Gregarek
    Etap powiatowy
    • II miejsce w konkursie BRD -Patryk Hellmann
    • II miejsce w konkursie BRD drużynowo-Dominik Glinka, Patryk Hellmann, Marcin Polok
    • IV miejsce w skoku w dal - Michał Szczepanek
    • IV miejsce w biegu na 1000 m- Martin Jaszkowic
    • V miejsce w biegu na 1000 m-Patryk Mitula
    • XI miejsce w pchnięciu kulą- Sandra Faber
    Etap gminny
    • II miejsce w konkursie j.niemieckiego - Dominik Glinka
    • II miejsce w konkursie recytatorskim z j.niemieckiego - Dominik Glinka
    • IV miejsce w konkursie matematycznym - Dominik Glinka
    • II miejsce w konkursie technicznym -Dominik Glinka
    • I miejsce w konkursie "Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego"- Dominik Glinka, Marcin Polok, Patryk Hellmann
    • IV miejsce w pchnięciu kulą - Sandra Faber
    • I miejsce w biegu na 1000 m - Patryk Mitula
    • II miejsce w biegu na 1000 m - Martin Jaszkowic
    • II miejsce w skoku w dal- Michał Szczepanek
    • II miejsce w biegach przełajowych -Martin Jaszkowic

    UCZEŃ ROKU
    kl. IV - Anna Koszyk
    kl. V - Katarzyna Kolenda
    kl. VI - Dominik Glinka

    OSIĄGNIĘCIA 2008/2009


         WYNIK NA SPRAWDZIANIE po klasie VI
  • 24,9 pkt. - II miejsce w gminie Krapkowice

    Etap wojewódzki
    • laureat konkursu recytatorskiego j. niemieckiego - Rafał Kaufman
    Etap powiatowy
    • II miejsce w pchnięciu kulą ( wynik 8.04 m) - Anna Koziara
    • II miejsce w biegu na 100 m ( wynik 14.08 sek)- Rafał Kaszura
    • II miejsce w skoku w dal (wynik 4.35m)- Rafał Kaszura
    Etap gminny
    • III miejsce w konkursie j.angielskiego - Dominika Rzonsa
    • III miejsce w konkursie j.niemieckiego - Dominik Glinka
    • VII miejsce w konkursie matematycznym - Tomasz Jaśkowic
    • II miejsce w konkursie technicznym -Anna Gawlica
    • I miejsce w konkursie technicznym -Dominika Rzonsa
    • IV miejsce w konkursie " Młodzież zapobiega pożarom"-Anna Gawlica
    • IV miejsce w konkursie języka niemieckiego - Dominika Rzonsa
    • II miejsce w konkursie "Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego"- Anna Gawlica, Anna Koziara, Dominik Glinka
    • II miejsce w międzyszkolnym konkursie o Unii Europejskiej- Anna Gawlica Martin Jaszkowic
    • I miejsce w pchnięciu kulą ( wynik 8.75 m) -Anna Koziara
    • II miejsce w biegu na 100 m ( wynik 14.06 sek)- Rafał Kaszura
    • II miejsce w skoku w dal (wynik 4.30m) - Rafał Kaszura

    UCZEŃ ROKU
    kl. IV - Katarzyna Kolenda
    kl. V - Dominik Glinka
    kl. VI - Dominika Rzonsa, Karolina Moritz

    OSIĄGNIĘCIA 2007/2008


         WYNIK NA SPRAWDZIANIE po klasie VI
  • 33,00 pkt.

    Etap wojewódzki
    • III miejsce - Konkurs Gawędziarski "Śląskie Beranie"
    Etap powiatowy
    • II miejsce w konkursie BRD - Karolina Mitula, Julianna Petzuch, Anna Gawlica
    • IV miejsce w skoku w dal-Denis Milewski
    • VII miejsce w skoku w dal- Anna Koziara
    • VIII miejsce w biegach na 100m -Rafał Kaszura
    • udział w konkursie "Młodzież zapobiega pożarom"-Anna Gawlica
    Etap gminny
    • II miejsce w konkursie recytatorski w języku niemieckim-Dominik Glinka
    • I miejsce -"Śląskie Beranie " ( zespołowo)
    • II miejsce w konkursie matematycznym - Karolina Mitula
    • I miejsce w konkursie technicznym -Karolina Mitula
    • II miejsce w konkursie recytatorskim w języku niemieckim-Karolina Mitula
    • I miejsce w konkursie BRD - Karolina Mitula, Julianna Petzuch, Anna Gawlica
    • I miejsce indywidualnie w konkursie BRD -Anna Gawlica
    • I miejsce w konkursie " Młodzież zapobiega pożarom"-Anna Gawlica
    • III miejsce skok w dal -Martin Jaszkowic
    • III miejsce w sztafecie 4*100 - Martin Jaszkowic, Łukasz Koszyk, Denis Milewski, Rafał Kaszura
    • IV miejsce w biegach na 100m -Rafał Kaszura
    • II miejsce w skoku w dal- Anna Koziara
    • III miejsce w pchnięciu kulą -Sabina Rymaszewska
    • II miejsce w skoku w dal-Denis Milewski

    OSIĄGNIĘCIA 2006/2007


         WYNIK NA SPRAWDZIANIE po klasie VI
  • 30,6 pkt.

    Etap wojewódzki
    • II miejsce - Konkurs Gawędziarski "Śląskie Beranie"
    • XI miejsce w biegach 80m przez płotki -Andżelika Hupka
    • XIV miejsce w biegach 80m przez płotki - Jessica Moritz
    • XV miejsce w biegach 1000m - Patryk Kopiec
    • XX miejsce w biegach 80m przez płotki - Natalia Hulin
    Etap powiatowy
    • III-miejsce w czwórboju chłopców -Damian Gawlica, Kordian Gregarek, Tobiasz Hergesell, Rafał Kaszura,
    • III-miejsce w czwórboju dziewcząt -Andżelika Hupka, Anna Koziara, Jessica Moritz, Natalia Hulin
    Etap gminny
    • I miejsce -"Śląskie Beranie " ( zespołowo)
    • II miejsce w konkursie technicznym -Karolina Mitula
    • II miejsce w konkursie BRD- Karolina Mitula, Andżelika Gregarek, Julianna Petzuch
    • III miejsce w konkursie z języka niemieckiego - Dorota Stokłosa
    • I miejsce w konkursie recytatorskim w języku niemieckim -Karolina Mitula
    "Program Edukacyjno-Ekologiczny" Dolnośląska Fundacja Ekorozwoju (wyjazd na zieloną szkołę)
    • I miejsce - Tobiasz Hergesell
    • II miejsce -Andżelika Hupka
    • III miejsce Roksana Król
    • IV miejsce- Patrycja Gregarek
    Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny- Eko-Planeta -II miejsce -Tobiasz Hergesell
    Mistrz pióra klasy II- Sandra Faber
    Mistrz ortografii klasy II- Rafał Kaufman
    Mistrz ortografii klasy III - Michał Szczepanek, Roksana Król

    OSIĄGNIĘCIA 2005/2006


         WYNIK NA SPRAWDZIANIE po klasie VI
  • 29,70 pkt.

    Etap wojewódzki
    • I miejsce- Konkurs Języka Niemieckiego- Tomasz Stokłosa oraz udział w finale
    • II miejsce - Konkurs Gawędziarski "Śląskie Beranie"
    Etap gminny
    • I miejsce Konkurs recytatorski- "Młodzież recytuje poezję śląską" - D.Galler, II miejsce w powiecie
    • Konkurs ortograficzny - D.Rzonsa, A.Koziara kl. III
    • II miejsce - Konkurs Wiedzy pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"- K.Lubak II miejsce, F.Kittel III miejsce
    • II miejsce -Konkurs Techniczny - N.Hupka II miejsce
    • II miejsce - Konkurs "Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego"- N.Hupka II miejsce
    • II miejsce -Konkurs recytatorski
    • I miejsce -Rzut piłką palantową -A.Schneider
    • I miejsce -Pchnięcie kulą - K.Lubak
    • III miejsce- Pchnięcie kula-A.Matysek
    • I miejsce - Sztafeta 4x100 - S.Lubak, A.Macion, R.Kaszura, A.Schneider
    • I miejsce - Indywidualny turniej szachowy - A.Matysek
    • III miejsce - Konkurs Ekologiczny

    OSIĄGNIĘCIA 2004/2005


         WYNIK NA SPRAWDZIANIE po klasie VI
  • 31,5 pkt.

    Etap gminny
    • I miejsce - czwórbój LA kat. chłopcy
    • I miejsce P.Jaśkowic oraz II miejsce M.Spyra czwórbój - indywidualnie
    • III miejsce czwórbój kat. dziewcząt, indywidualnie II miejsce D.Kaszura
    • Udział w finale Wojewódzkich Igrzyskch Młodzieży Szkolnej
    • III miejsce - drużynowy tenis stołowy dziewcząt
    • II miejsce - Sztafeta 4*100m: M.Kania, P.Jaśkowic, M.Jędrzejek
    • II miejsce w Konkursie "Główne źródła zanieczyszczeń wód na terenie gm.Krapkowice"
    • II miejsce -Konkurs Techniczny-N.Hupka
    • II miejsce - Konkurs "Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego"- N.Hupka, D.Iskra, A.Matysek
    • II miejsce Konkurs Ortograficzny -J.Petzuch
    • I miejse -Konkurs Gawędziarski -N.Hupka
    • II miejsce Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego - T.Stokłosa
    • II miejsce - Konkurs Ekologiczny "Odpady niebezpieczne wytwarzane w twoim domu..."
    • I miejsce - Mistrzostwa LA skok w dal -M.Jędzrzejek, II miejsce w powiecie
    • I miejsce - Sztafeta 4*100m: A.Schneider, B.Majba, R.Fleiszer

    OSIĄGNIĘCIA 2003/2004


         WYNIK NA SPRAWDZIANIE po klasie VI
  • 27,4 pkt.

    Etap wojewódzki
    • Wojewódzki Konkurs Ortograficzny kl. I-III - A.Koziara I miejsce, D.Rzonsa II miejsce
    • II miejsce - Konkurs Gawędziarski "Śląskie Beranie"
    • III miejsce - Gminny Konkurs Ortograficzny-J.Petzuch
    • II miejsce gminny Konkurs Czytelniczy- K.Mitula
    • Dżesika Galler - Konkurs recytatorski w j. niemieckim "Młodzież recytuje poezje śląską "- wyróżnienie
    • III miejsce -sztafetowe biegi przełajowe w kat. chłopców
    • V miejsce - czwórbój LA -P.Jaśkowic, M.Spyra, M.Kania, M.Jędrzejek, A.Schneider,P.Rosenberger
    • II miejsce - w punktacji indywidualnej P.Jaśkowic
    Eliminacje powiatowe-indywidualne
    • II miejsce- skok w dal - P.Jaśkowic
    • I miejsce - biegi 500m - M.Spyra
    • III miejsce - biegi 1000m - P.Jaśkowic
    Eliminacje gminne
    • II miejsce- szachy- A.Matysek, M.Dziarski, A.Altaner, P.Jaśkowic
    • II miejsce - tenis stołowy- D.Kaszura, S.Król

    OSIĄGNIĘCIA 2002/2003


         WYNIK NA SPRAWDZIANIE po klasie VI
  • 31,7 pkt.

    • I miejsce w gminnym przeglądzie "Małych form scenicznych dla klas I-III" w języ.Niemieckim
    • I miejsce Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego - B.Friedla
    • II miejsce - Konkurs matematyczno-przyrodniczy "Przez zabawę do wiedzy"-J.Kania, B.Friedla, P.Mazurek
    • I miejsce- Wojewódzki Konkurs Ortograficzny -M.Pawliczek, A.Matysek- udział w finale wojewódzkim
    • I miejsce w gminie "Śląskie Beranie" oraz II miejsce na szczeblu wojewódzkim
    • I miejsce - czwórbój LA kat. chłopców oraz II miejsce w powiecie
    • I miejsce - czwórbój LA - indywidualnie- P.Fleiszer
    • III miejsce - czwórbój LA - indywidualnie- J.Riedel

    OSIĄGNIĘCIA 2001/2002


         WYNIK NA SPRAWDZIANIE po klasie VI
  • 28,10 pkt.

    • I miejsce - Konkurs "Śląskie Beranie" oraz udział w przeglądzie wojewódzkim
    • I miejsce na szczeblu gminnym Konkurs wiedzy ekologicznej "Zagrożenie Ekologiczne"- J.Kania
    • III miejsce Konkurs Języka Polskiego - J.Kania
    • I miejsce - Konkurs Poezji Niemieckiej -M.Burkat
    • II miejsce Konkurs Ortograficzny w gminie kl.I-III-S.Hellmann, P.Kopiec, M.Pawliczek, N.Hupka
    Szkoła w zawodach drużynowych zajęła następujące miejsca:
    • V miejsce - Tenis Stołowy -chłopcy
    • II miejsce - Szachy- J.Kania, D.Kwiotek, B.Friedla, P.Fleiszer
    • VII miejsce - Biegi przełajowe - dziewczęta i chłopiec
    • IV miejsce - Mini piłka nożna drużynowa
    • VI miejsce - LA dziewczęta
    • IV miejsce - LA chłopcy
    • II miejsce - Skok w dal- B.Friedla
    • IV miejsce - Sztafeta 4*100m chłopcy
    • II miejsce - Czwórbój chłopcy- G.Soluch, P.Myschi, B.Friedla, J.Riedel, P.Fleiszer
    • IV miejsce - Trójbój chłopcy

    OSIĄGNIĘCIA 2000/2001

    wojewódzkie
    • Laureatem w konkursie ortograficznym kl.I-III został Marcin Pawliczek
    • IV miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w czwórboju LA dziewcząt
    Miejsko-gminne rozgrywki sportowe szkół:
    • I miejsce - czwórbój LA dziewcząt - II miejsce w powiecie
    • II miejsce - tenis stołowy
    • II miejsce - LA –- S.Wybraniec
    • III miejsce - bieg 300 m - J.Kaszura
    • III miejsce - sztafeta n 4x100m chłopcy i dziewczęta
    • III miejsce - bieg 100m -R.Paul
    • I miejsce - skok w dal -R.Paul
    • I miejsce w konkursie ortograficznym klas I-III M.Pawliczek-laureat finału wojewódzkiego
    • III miejsce - konkurs Gawędziarski - R.Fleiszer i M.Szafarczyk
    • II miejsce - konkurs Gawędziarski - M.Stokłosa
    • I miejsce - gry matematyczne - J.Kaszura
    • II miejsce w przeglądzie teatralnym "Czerwony Kapturek"
    • I miejsce w gminie -w recytacji poezji śląskiej w j.niemieckim- B.Friedla udział w finale

    OSIĄGNIĘCIA 1999/2000

    • III miejsce Przegląd Szkolnych Zespołów Artystycznych
    • II miejsce Przegląd Szkolnych Zespołów Teatralnych
    • II miejsce konkurs recytatorski -R.Rosenberger
    • I miejsce na szczeblu powiatu-Turniej tenisa stołowego kat.chłopcy - M.Glombica, P.Piela, D.Soluch
    • II miejce miejsko-gminne rozgrywki tenisa stołowego-J.Kaszura, S.Wybraniec, A.Mitula
    • I miejsce -skok w dal - P.Miszke
    • I miejsce - skok w wzwyż -P.Miszke
    W wyniku współzawodnictwa sportowego na terenie gminy uczniowie w ogólnej klasyfikacji zajęli III miejsce.

    OSIĄGNIĘCIA 1998/1999

    • Finał wojewódzki - olimpiada polonistyczna - uczestniczyła Joanna Glinka
      W gminie:
    • Olimpiada matematyczna - B.Wybraniec, R.Soluch, J.Glinka
    • Olimpiada fizyczna - J.Glinka
    • Olimpiada biologiczna - B.Wybraniec, J.Glinka
    • Olimpiada geograficzna - P.Miszke, T.Mitula
    • Olimpiada muzyczna - D.Sowa
    • Finał wojewódzki - recytacja poezji śląskiej
    • Konkurs ekologiczny - R.Petzuch, S.Król
    • Konkurs recytatorski kl. I - III
    • II miejsce Konkurs ortograficzny kl. I-III - J.Kania
    • Skok w dal i skok wzwyż - M.Glinka
    • III miejsce P.Miszke, T.Mitula - Olimpiada BHP w rolnictwie
    • II miejsce Olimpiada Wiedzy Pożarniczej - T.Pawliczek, M.Kopka, P.Miszke
      i prace plastyczne - R. Rosenberger, D. Kwiotek, zakwalifikowani do konkursu wojewódzkiego

    OSIĄGNIĘCIA 1997/1998

    We współzawodnictwie szkół podstawowych w konkursach i olimpiadach zajęliśmy:
    • I miejsce w olimpiadzie w zakresie wiedzy o profilaktyce alkoholowej oraz przemocy w rodzinie ( nagrodą był komputer - pierwszy w szkole)
    • I miejsce w konkursie "Bliżej teatru"
    • Przegląd Zespołów Artystycznych - wyróżnienie za całokształt inscenizacji "Wyspa Robinsona"
    • Konkurs recytatorski -R.Rosenberger-wyróżnienie

    OSIĄGNIĘCIA 1995/1996

    • Biegi przełajowe - E. Jaszkowic - finał wojewódzki
    • Drużyna tenisa stołowego: M. Pawliczek, E. Wybraniec - finał wojewódzki VII miejsce
    • Skok wzwyż - J. Spicka - finał wojewódzki IV miejsce
    • Rzut dyskiem- K. Namysło - finał wojewódzki IX miejsce
    • Rzut dyskiem - P. Limianin - finał wojewódzki VIII miejsce
    • Skok w dal - R. Szczepanek - finał wojewódzki
    • Skok wzwyż - R. Szczepanek - finał wojewódzki X miejsce
    • 300 m - J. Spicka - finał wojewódzki
    • Sztafeta 4x100 metrów - A.Lakota, R.Szczepanek, R. Kwiotek, P. Lipianin - XI miejsce
    • Skok w dal - P. Miszke
    • Skok w dal - M. Pawliczek

    OSIĄGNIĘCIA 1994/1995

    • Skok wzwyż - Joanna Spicka - finał wojewódzki
    • Rzut dyskiem - K. Namysło - finał wojewódzki

    OSIĄGNIĘCIA 1991/1994

    • III miejsce Olimpiada chemiczna - M.Mehlich
    • I miejsce Konkurs plastyczny "Alkohol w moim środowisku" - K. Gubała
    • II miejsce R.Szczepanek
    • I miejsce Konkurs recytatorski - Dominika Gabrielczyk
    • VII miejsce Skok wzwyż - P. Lipianin - finał wojewódzki
  • Wygenerowano w sekund: 0.04
    10,018,108 unikalne wizyty