Projekty






  PROGRAM DLA SZKÓŁ.



  SZKLANKA MLEKA












     ELEKTROŚMIECI





MAŁE DZIECI - DUŻE SZANSE


OTWORZYĆ ŚWIAT


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

ˇ Gości online: 3

ˇ Użytkowników online: 0

ˇ Łącznie użytkowników: 45
ˇ Najnowszy użytkownik: AndrzejPn

uczniowie według klas


Uczniowie SPSP w Steblowie
w roku szkolnym 2019/2020


KLASA I
WYCHOWAWCA - mgr Elżbieta Szczerba
1. Dwernicki Daniel
2. Kalla Damian
3. Krabes Łukasz
4. Mehlich Rafał
5. Skrzyńska Ewa
6. Słodkowska Faustyna
7. Waigner Anna
8. Willim Marco
9. Zdera-Celinski Antoni

KLASA II
WYCHOWAWCA - p. Sabina Eichner
1. Czyż Adam
2. Czyż Ewa
3. Chudala Aleksander
4. Drzymota Paweł
5. Ludwiczak Aleksandra
6. Mayer Daniel
7. Pustułka Patryk
8. Rusin Miłosz
9. Socha Dominik
10. Steter Szymon
11. Sulimenko Yevheniia
12. Wikierski Jędrzej

KLASA III
WYCHOWAWCA - mgr Elżbieta Szczerba
1. Goldmann Julian
2. Gregarek Alicja
3. Jäger Anna
4. Kalla Natalia
5. Namysło Pascal
6. Wiesner Natalia
7. Wit Karolina
8. Wolny Kacper

KLASA IV
WYCHOWAWCA - mgr Daria Ernst
1. Miczka Ewelina
2. Smiech Oliver
3. Szafarczyk Paulina
4. Tomala Kathrin
5. Willim Cedric

KLASA V
WYCHOWAWCA - mgr Elżbieta Dropek
1. Bauch Hubert
2. Chudala Oliwer
3. Goińska Michalina
4. Kaufman Laura
5. Kędziora Anna
6. Matysek Emilia
7. Mitszka Emilia
8. Nogaj Natalia
9. Wawrzos Mikołaj
10. Wesoły Natalia
11. Wysoki Marcin

KLASA VI
WYCHOWAWCA - mgr Adam Gondek
1. Gabor Karolina
2. Golombek Justyna
3. Kaufman Daniel
4. Kopiec Wiktoria
5. Mainczyk Michał
6. Miczka Paweł
7. Myschi Emilia
8. Ofiera Adam
9. Osiewacz Jakub
10. Rusin Zuzanna
11. Trafalski Ireneusz
12. Wit Weronika

KLASA VII
WYCHOWAWCA - mgr Jolanta Solus
1. Bauch Karolina
2. Dwernicka Laura
3. Hajduk Karolina
4. Majba Karolina
5. Małgorzata Marciszewska
6. Osiewacz Agata

KLASA VIII
WYCHOWAWCA - mgr Sabina Gondro
1. Dombek Zuzanna
2. Goldmann Adrian
3. Krasowska Marta
4. Macion Jonasz
5. Rusin Andrzej
6. Socha Kewin
7. Szafarczyk Patryk
8. Torka Kamila
9. Wit Paweł
Wygenerowano w sekund: 0.09
10,018,135 unikalne wizyty