Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Projekty


  PROGRAM DLA SZKÓŁ.  SZKLANKA MLEKA
     ELEKTROŚMIECI

MAŁE DZIECI - DUŻE SZANSE


OTWORZYĆ ŚWIAT


Aktualnie online

ˇ Gości online: 1

ˇ Użytkowników online: 0

ˇ Łącznie użytkowników: 45
ˇ Najnowszy użytkownik: AndrzejPn

Dzień NiepodległościCóż to były za emocje! Z okazji Narodowego Święta Niepodległości p. Joanna Mielczarek wraz z p. Jerzym Pytlikiem zamiast tradycyjnej akademii zorganizowali Quiz wiedzy o niepodległości dla chętnych uczniów z klas V-VIII. Zainteresowanie zabawą przerosło najśmielsze oczekiwania. Niektóre klasy wystawiły aż dwie drużyny, gdyż chętnych było znacznie więcej niż miejsc w drużynie.
Wszyscy ochotnicy otrzymali te same materiały edukacyjne, z którymi mogli się zapoznać. Organizatorzy przygotowali trzy ekscytujące rundy (A,B,C,D, liczebnikową i rysunkową) i 33 pytania. Po zadaniu pytania grupy miały czas na konsultacje, a następnie zapisywały odpowiedzi na tabliczkach. Prawidłowe oczywiście nagradzano punktami. Wszystkie drużyny spisały się wspaniale. Rywalizacja była bardzo wyrównana, a wiedza uczestników imponująca. Cel, czyli powtórka wiadomości z historii został zrealizowany, a przy okazji było mnóstwo śmiechu.
Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy. Wartościową nagrodą będą również pozytywne oceny z historii dla wszystkich uczestników i wiedza, która mamy nadzieję, zostanie na długo.

Joanna Mielczarek
Wygenerowano w sekund: 0.05
12,984,849 unikalne wizyty