Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Projekty


  PROGRAM DLA SZKÓŁ.  SZKLANKA MLEKA
     ELEKTROŚMIECI

MAŁE DZIECI - DUŻE SZANSE


OTWORZYĆ ŚWIAT


Aktualnie online

ˇ Gości online: 1

ˇ Użytkowników online: 0

ˇ Łącznie użytkowników: 45
ˇ Najnowszy użytkownik: AndrzejPn

zakończenie roku szkolnego


26 czerwca br. uczniowie klas I-VIII SPSP w Steblowie mieli możliwość odebrania świadectw za rok szkolny 2019/2020.
Pomimo tego, że w czasach pandemii nie było sposobności zorganizowania tradycyjnej, uroczystej akademii, p. Dyrektor Beata Friedla zapewniła uroczystą oprawę wręczenia świadectw. Uczniowie poszczególnych klas przychodzili zgodnie z harmonogramem (co pół godziny dwie klasy) i w czasie krótkiego spotkania z p. Dyrektor i wychowawcą otrzymywali dokument podsumowujący ich całoroczny szkolny wysiłek i zaangażowanie.
Ponadto przekazano osobom z najwyższą średnią w szkole dyplomy i nagrody Burmistrza Krapkowic, a także wręczono stypendia szkolne oraz bony za osiągnięcia w konkursach i zawodach sportowych.
Podsumowano konkurs matematyczny „Kangur” (rozdano nagrody wyróżnionym oraz drobne upominki uczestnikom), konkurs plastyczny związany z majowymi, patriotycznymi świętami, a także poznaliśmy „Uczniów Roku” – laureatów naszego szkolnego plebiscytu dla uczniów z klas IV-VIII.
Wszyscy po kilkumiesięcznej rozłące z radością, chociaż na moment, wrócili do szkoły.
Pożegnaliśmy również tegorocznych absolwentów, którzy obejrzeli przygotowaną przez uczennice kl. VII prezentację podsumowującą osiem lat ich nauki w SPSP w Steblowie. Ósmoklasiści otrzymali również od młodszych koleżanek pamiątkowe medale oraz słodkości. Absolwenci podziękowali p. Dyrektor, swojej wychowawczyni p. Sabinie Gondro oraz nauczycielom za minione lata nauki, a rodzicom za trud wychowania i udzielone wsparcie.

Joanna Mielczarek
Wygenerowano w sekund: 0.07
22,422,866 unikalne wizyty